+1 дауыс
Азоттың орташа квадраттық жылдамдығы  500 м/с, азоттыңтығыздығы1,35 кг/м 3 болса,оның қысымы неге тең ?
08.10.2020 6.5k қаралым

1 жауап

0 дауыс
v орт кв=500м/с

р=1.35кг/м*3

 Р=?

P=1/3*v^2*p=500/3*1.35=113333.3
08.10.2020

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,882Жауап
153,169Пікір
72,997Қолданушы