0 дауыс
Вакуумдагы толқын ұзындығы 0,72 мкм қызыл жарық фотонының энергиясы неге тең?

Натрий үшін фотоэффекттінің қызыл шекарасына сәйкес келетін толқын ұзындығы 530 нм. Натрий үшін электронның шығу жұмысын анықтаңдар. Жауап эВ-пен көрсетіңдер.
Сұрақтың жабылу себебі: Жақсы жауап алынды
09.04.2020
жабық 9.3k қаралым

1 жауап

+1 дауыс
✓ Үздік жауап
Жақсы жауап

1)E=h c/λ

E=6,62*10^-34*\frac{3*10^8}{0,72*10^6}=2,76*10^-19 Дж

2)A=h*v0=h*c/у(лямбда)0=6.62*10^(-34)*3*10^8/530*10^(-9)=3.75*10^(-19)

h - Планктың тұрақты мәні, y (ламбда) - толқын ұзындығы, s - вакуумдағы жарық жылдамдығы.

11.04.2020
үздік деді
127,959Сұрақ
322,888Жауап
153,169Пікір
73,003Қолданушы