0 дауыс
Массасы 5,05 г калий нитратынан концентрациясы 0,5 моль/л қанша көлем ерітінді дайындауға болады?
03.04.2020
санатын ауыстырды 4.8k қаралым

1 жауап

0 дауыс
✓ Үздік жауап
Жақсы жауап
N=m/M=5.05г/101.1г/моль=0.05моль калий нитраты мөлшері
C=n(моль)/V(л) осыдан
V=n/C = 0.05моль/0,5моль=0,1л немесе 100 мл ерітінді жайындауға болады (есеп шартымен)
03.04.2020

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
73,000Қолданушы