Сұрақтар
Жауапсыз
Санаттар
Қолданушы
Сұрақ қою
Online-Чат
Кіру
Тіркелу
Дене 20 м/с жылдамдықпен вертикаль тік лақтырылды. Дененің құлау уақыты (g= 10 м/с^2)
[жабық]
0
дауыс
жауабы 4 секунд болуы тиіс
Сұрақтың жабылу себебі:
Жақсы жауап алынды
физика есеп
физика
dsbb
сұрады
18.01.2019
Intel-i7
жабық
23.09.2020
35.2k
қаралым
Пікір қосу үшін сайтқа
кіріңіз
немесе
тіркеліңіз
1
жауап
0
дауыс
✓ Үздік жауап
Жақсы жауап
t=2V0/g=2*20/10=4
Intel-i7
жазды
19.01.2019
Intel-i7
үздік деді
23.09.2020
Пікір қосу үшін сайтқа
кіріңіз
немесе
тіркеліңіз
Ұқсас сұрақтар
0
дауыс
2
жауап
Дене көкжиекке 30 градус бұрыш арқылы 8 м / с бастапқы жылдамдықпен лақтырылды.
Физика
Аноним
сұрады
30.10.2020
физика
физика есеп
жылдамдық
есеп
0
дауыс
1
жауап
Соңғы 2 секундта 60 м жол жүріп, жерге құлаған дененің құлау уақыты (g=10)
Физика
Салтанат1999
сұрады
09.10.2013
физика
есеп
шығару
0
дауыс
1
жауап
Соңғы 2 секундта 60 м жол жүріп, жерге құлаған дененің құлау уақыты (g=10)
Физика
Max
сұрады
30.03.2012
физика
динамика
+1
дауыс
2
жауап
49 м/с бастапқы жылдамдықпен вертикаль жоғары лақтырылған дененнің 10 с кейінгі
Физика
Eezekiil
сұрады
16.12.2017
физика есеп
билеттер
9 сынып
0
дауыс
2
жауап
Тас 10 м/с бастапқы жылдамдықпен вертикаль төмен лақтырылды?
Мектеп
ali.2000
сұрады
21.09.2016
физика
жылдамдық
0
дауыс
1
жауап
Массасы 1кг дене Ай бетіне 1.63 Н күшпен тартылады. 20.375 дененің ай бетіне құлау уақыты
Жалпы сұрақ
Аноним
сұрады
16.01.2023
физика
уақыт
127,959
Сұрақ
322,885
Жауап
153,169
Пікір
72,997
Қолданушы