0 дауыс
Заттың құрамындағы элементтердің мольдік үлесі белгілі болған жағдайда, оның қарапайым формуласын анықтаңыздар: Ag = 7,69%, N = 23,08%, Н = 46,15%, О = 23,08%.
13.12.2016 1.9k қаралым

1 жауап

0 дауыс
Ag:N:H:O=7.69:23.08:46.15:23.08=1:3:6:3 ,

яғни
AgN3H6O3
23.09.2023

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
73,000Қолданушы