0 дауыс
1)Дене радиусы 50м шеңбер доғасының бойымен қозғалады. Оның 10с ішіндегі бұрылу бұрышы 1,57 радианға тең екені белгілі. Дене қозғалысының сызықтық жылдамдығы мен жүрген жолын табыңдар.

2)Дененің  айналу периодын 10 с-қа тең  деп  алып, оның  10с ішіндегі бұрыштық жылдамдығы  мен бұрылу  бүрышын есептеп  тап.
18.09.2016
өңдеді 12.6k қаралым

1 жауап

0 дауыс
R=50м n=1,57 t=10с

V=п*r V=3,14*50=157 м/с
15.09.2020

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,888Жауап
153,169Пікір
73,003Қолданушы