0 дауыс
5 моль күкірт жанғанда түзілген күкірт(4) оксидінің массасы
26.05.2016 7.8k қаралым

1 жауап

0 дауыс
S+O2=SO2
Mr(SO2)=32+16*2=64
m(SO2)=64*5=320
27.05.2016

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
73,000Қолданушы