0 дауыс
Поезд 75 км/сағ жылдамдықпен жүрсе, бірінші станциядан екінші станцияға 2 сағат 24 минутта келеді. Егер поезд жылдамдығын 20%-ке арттырса, бірінші станциядан екінші стансияға бұрынғыдан неше минут ерте келетінін анықтаңыз.
Сұрақтың жабылу себебі: жақсы жауап алынды
02.03.2015
жабық 5.3k қаралым

4 жауап

+1 дауыс
✓ Үздік жауап
Жақсы жауап
V1 = 75 км/сағ
t1 = 2 сағ 24 мин = 144/60
S1=S2
V2=1,2*V1=1,2*75=90 км/сағ
t2=?

S=v*t

V1*t1=V2*t2

75*144/60 = 90*t2
720=360*t2
t2 = 2 сағ

t = t1 - t2 = 2сағ 24 мин - 2 сағ = 24 мин

Жауабы: 24 минут ерте келеді.
02.03.2015
үздік деді
Бұл жерде физика емес теңдеу құрылып шығарылу керек!
Дұрыс шығардым ба?
0 дауыс
10мин ерте келеді
02.03.2015
35мин   24 мин   27 мин   45 мин     22мин   жауаптары
0 дауыс
24 минут бұрын келеді
06.03.2015
0 дауыс
24 minut erte keledi! Serik iz Shimkenta 13 Region
09.01.2018

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
72,998Қолданушы