0 дауыс
20.02.2012 18.7k қаралым

1 жауап

+1 дауыс
s1=200 м
s2=400 м
v=36км/сағ =10 м/с
t/k: t-?

v=s/t
s=s1+s2 - болған себебі есеп шарты бойынша поезд көмірге басы мінгенде санақ басталады да, көпірден ең соңғы поезд вагоны түскенде санақ аяқталады.
t=(s1+s2)/v=(400+200)/10=60 с
21.02.2012

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
72,998Қолданушы