0 дауыс
52.4k көрілді
Жақында мектептің президентін сайлау болады,соған кандитатурасын ұсынған оқушы "Мен президент болсам,мектепте мынадай өзгерістер енгізетін едім",тақырыбын қорғау керек.Соған қандай ұсыныс жасасам болады деп ойлайсыздар?

5 жауап

+1 дауыс
бізде универде студ.деканга сайланар кезде қыздар кеңесін өткіземін. әр түрлі шаралар ұйымдастырамын, интеллектуалдық сайысар өткіземін, қоғамдық іс шараларға белсене қатысамын, студенттерді еңбекке тартамын деген. сен де солай айтып көр))) және шын мәнінде қайрымдылық акциясын өткіземін деп айтып, егер президент болсаң міндетті түрде өткіз))))
0 дауыс
Мектеп президенті деген шығыпты ғой біздеде болған кәдімгідей кандидаттар нелер істеп мектептің ауласын тазалап бірденелер ойластырып сайлауға дейін.

Дауыс бергеннің өзі қандай бір елдің президентің сайлап жатқандаймыз.

Енді олардың бағдарламаларын айтайын ЕГЕР президент болған жағдайда деген олар мектепте үйірмелер ашамын,мектеп тазалығына мән беремін,мұғалімдерді сыйлау сондай сондай жаза бер!
0 дауыс
отинемин) маганда осы суракка жауап керек еди???
0 дауыс
Мектеп президенти болу ушин алдымен оз алдына багыт жане максат кой. Президент болу тек бедел мен абырой деп ойлау кате. Президент ол мектепти жумылдырып устап мектеп омирин кызыкты ете алу. Мен президент болар алдында (сайлауда) 5 багытты атап оттим. Тазалык, тартип, онер, билим, карым катынас. Мен президент болсам буйтем суйтем деп уаде беруден аулак болыныз. Тек мектепке кандай озгерис акелгиниз келетинин накты айтыныз . Жане сайлауда накты ари сенимди сой
0 дауыс
Директором школы быть хорошо — ты здесь главный, тебе все подчиняются и слушаются. Но ведь никто не отменял и ту огромную ответственность, которая лежит на плечах руководителя.

    Первым делом я бы повесил на входе специальный ящик, куда можно было бы помещать всевозможные жалобы, предложения, и обязательно их читал.

Конечно, работы у меня бы от этого прибавилось, зато я был бы в курсе всех событий и смог помочь любому, так как именно от директора зависит решение вопросов. Я бы постарался найти подход к каждому человеку в школе, начиная от технички и заканчивая самым маленьким учеником.

    Я приложил бы все усилия, чтобы дети с удовольствием ходили в школу: сделал бы красивые классы и вкусные обеды в столовой. А еще можно оборудовать бассейн, чтобы ученики научились плавать и закалялись — это же так важно для здоровья!

    Можно привлечь современные гаджеты к проведению уроков — каждому ученику выдать планшет и повесить плазменные панели в классах. С помощью новых технологий занятия будут проходить ярко и необычно.

    Я бы сменил всех учителей, кричащих и ругающихся, на улыбчивых и терпеливых. А чтобы ученики больше ценили работу педагога, предоставил бы им возможность проводить уроки самим. Тогда ребята поймут, какой это тяжелый труд и будут вести себя на уроках хорошо.

    Если я бы был директором школы, то главное, к чему я стремился бы, — это чтобы она стала любимым местом, куда с радостью ходят взрослые и дети, потому что здесь все интересно и здорово.
...