0 дауыс

4 моль сутегінің массасы қанша

26.01.2014 3.3k қаралым

1 жауап

0 дауыс

Бер                                 Шешуі

U-ню                            m=U* М                 М=2г/моль

U= 4моль                     М=Мr                    m= 4моль* 2г/моль=8г

т/к m                           Мr(Н2)= 2                 Жауабы: 8г

 

03.02.2014
127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
73,000Қолданушы