0 дауыс
Жауабын толығырақ жазасыздар ғой.Алдын ала рахмет!
03.02.2013 10.8k қаралым

1 жауап

0 дауыс
m(H2O)=45 г

тк      ню?            ню=m/M=45/18=2.5 mol

M(H2O)=2+16-18
04.02.2013
127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
73,000Қолданушы