0 дауыс
0,45моль MgCl2  бар ерітіндідегі 0,2 моль AgNO3  бар ерітіндіні қосқанда түзілген  тұнбаның массасы жауабы:28,7г
Сұрақтың жабылу себебі: Жақсы жауап алынды
29.09.2019
жабық 3.1k қаралым

1 жауап

0 дауыс
✓ Үздік жауап
Жақсы жауап
0.45 м   0,2 моль   х моль

MgCl2+2AgNO3→2AgCl+Mg(NO3)2

1 мол   2 моль     2 моль

х=n(AgCl)=0.2*2/2=0.2 (моль)

m(AgCl)=n*M=0.2*143.32=28.66 (грамм)
30.09.2019
127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
73,000Қолданушы