Тазалық, Талғам сұрақ қойды | 620 қаралды
620 қаралды
Сәл ойлансам, басым зың-зың етіп ауырып қалады. Дәрінің кері әсерінен болуы мүмкін ба?

5 жауап

Белгісіз жауап берді
Сәлем Айдос! Сенің сұрағың өте орынды! Ия дәрінің әсері,тістің ауруын басу үшін адам ағзасындағы жүйке тамырларды жояды,соның салдарынан тіс аурғаны сезбей қатады,тек уақытша сізді тынышталдырып қояды,сіз жиі іше берсеңіз әрине миға да ,әсер етеді.Дәрі кері әсер етіп жатқан секілді менің ойымша.
жауап берді
Дереу кешіктірмей тіс дәрігеріне барып алдырып таста!Мен де елемей жүргем,давлением 170 ке жетті.Тіс дәрігеріне барсам тісім іріңдеп кетіпті,ірің қанға кетсе тіл тартпай кететінін жақсы білесің.Тезірек жүгір ауруханаға.
Сөйтіп бүкіл тістен айрыл дейсің ғой
Барлық тісі қаңғұрт емес шығар,бір тісінен құтылып,қалғанын күтіп ұстасын.Ал ірің қауіпті.
жауап берді

иа,зияны бар,мен де тисим ауырганда сиз сиякты Кетановты жии ишетинмин,оны ата-анам билген жок-тын,кейин урысты,сойтип амалсыздан даригерге бардым.smileyДаригерден артык ештене жок екен...

жауап берді

Менің де тісім ауырған кезде Кетанав ішкенмін. Онда да бір таблеткасын  іштім. Кері әсері барын, миға әсер ететінін және есірткі сияқты екенін білетінмін. Сондықтан біреуін ғана іштім. Көп  ішпегедіктен шығар, басым ауырмады, бірақ тісімнің ауырғанын сәл ғана қойдырды. Осылай жүріп қойды ғой әйтеуір тісімнің ауырғаны. Кетанавты жиі қолданбағаныңыз жөн. Кері әсері бар екені рас.

жауап берді
Мен тісім ауырғанда Аналгин ішемін тез басылып қалады.Бірақ расын айтайын өзім тіс жұлдырудан қатты қорқамын.(nod)

Сіздің жауабыңыз

Есіміңіз:
Құпиялық: Email поштаңыз тек сізге хабарлама жіберу үшін ғана қолданылады
Спамға қарсы тексеру:
Он бірге бесті қосыңыз?
Модерациядан өтпес үшін сайтқа кіріңіз немесе тіркеліңіз
117,642 сұрақ
302,050 жауап
153,340 пікір
64,818 қолданушы