0 дауыс
натрий сульфатының 25%-дық 300грамм ерітіндісыіндегы тұздық мөлшері(мольмен) нешеге тең?
05.04.2012 465 қаралым

1 жауап

0 дауыс
еш қиындығы жоқ қой))) омега арқылы еріген заттың массасын тауып аласын да, оны молярлық массасына көбейтесін!

mер.з= 25*300/100=75г
v=75*142=0,53моль
 
Жауабы: 0,53 мольге тең
04.07.2012
127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
73,000Қолданушы