+1 дауыс
643 көрілді
Мен бір компьютер құрып жатыр ем, оны қостым, барлығы жасап тұр, бірақ, монитор көрсетпей тұр, жалпы жасап тұрған монитор, дәл осындай сұрақты Зайсан атты досымыз да қойыпты, бірақ оған да жауап жоқ, мүмкін білетіндер болса көмектесіңіздер!!! [Зайсанның қойғаны][1]


  [1]: https://surak.baribar.kz/77135/

2 жауап

0 дауыс
Асылбек егерде орысша түсінсең мына сілтемені оқып көрші  [міне][1]


  [1]: http://www.inetkomp.ru/stati/167-monitor.html
Жоқ жазылып тұрғо астында қараңыз?
Ия, біраз пікір бар, бірақ олар да көмектеспеді!!! Сондада рахмет!!!
Барлық сұрақ-жауап қолданушыларынан кешірім сұраймын Асылбекке көмектесу үшін орысша жазуға тура келіп тұр кешірім өтінемін!!!!!!!
Итак, ваш монитор перестал работать, показывает вам только черный экран? Странно, ведь мы же включили системный блок, а он все равно только черный экран показывает.

Ну и, что же мы будет делать? Ну, для начала мы протестируем все соединения. Как мы знаем, к монитору всего два шнура подходят.

Один из них – это шнур для питания. Ну, определить есть ли питание или нет проще простого. Как мы знаем, обычно рядом с кнопкой включения монитора находиться лампочка, которая периодически мигает, когда монитор включен, а системный блок нет.

Ну а когда системный блок включен то, конечно же, должна данная лампочка гореть без моргания. Если лампочка просто мигает, значит, дело здесь ни в питании.

Второй шнур – это шнур, который прямиком идет от монитора к видеокарте. Попробуйте заменить его на другой провод, проверенный уже.

Если и это не помогло, то придется бежать скорее в сервисный центр, если конечно у вас еще не закончилась гарантия, вам его починят совершенно бесплатно. Ну, а если у вас уже гарантия закончилась, то придется ремонтировать его уже за отдельную плату.

Как показывает практика, ремонт сложной техники лучше всего доверять профессионалам!
Бұл да көмектеспейді!!!
мына сілтемені қарап көріңізші http://comp-security.net/не-работает-монитор/
сис админдердің алғашқы ережесі, егер бірдеңе жасамай, қосылмай, істемей тұрса алдымен ТОҚТАРЫН ТЕКСЕРІП АЛ, бәрі қосулы ма екен м?
Ия, тоқтан еш ақау жоқ, екі видеокарта салып көрдім, монитор жасап тұрған, оперативкаларын да ауыстырып көрдім, еш өзгеріс жоқ!!!
0 дауыс
монитордың настройкасын кара.          Select input
                                                                                    VGA
                                                                                     DVI- осыған қой
...