+1 дауыс
Ұзындығы 240 м поезд бірқалыпты қозғала отырып, көпірден 2 минутта өтті. Егер көпірдің ұзындығы 360 м болса, поездың жылдамдығы қандай?
30.12.2023 1.5k қаралым

1 жауап

0 дауыс
✓ Үздік жауап
Жақсы жауап
Берілгені:

L1=240м
L2=360м
t=2мин=120с
Табу керек:
V-?

Шешуі:
V = (L1+L2)/t = (240+360)/120 = 5 м/с
Жауабы: Поездың жылдамдығы 5 м/с.
30.12.2023
үздік деді
127,959Сұрақ
322,882Жауап
153,169Пікір
72,997Қолданушы