0 дауыс
Комек керек бжб 8 сынып физика жауабы 19 Маган оные шешуы керек

Массасы m = 90 г су , t1 = 1000 C –тан t2 = 500 С-ке дейін салқындағанда бөліп шығаратын жылу мөлшері Q... (ссу = 4200Дж/кг*К)
07.12.2020
санатын ауыстырды 3.7k қаралым

1 жауап

0 дауыс
✓ Үздік жауап
Жақсы жауап

Q = 4200*0,09*(1273-773) = 4200*0,09*500 = 189 кДЖ

07.12.2020
127,959Сұрақ
322,889Жауап
153,169Пікір
73,003Қолданушы