0 дауыс
Массасы 32г мыс оттегіде тотыққанда 81.05 кДж жылу бөлінеді. Реакцияның жылу эффектісін есептеңдер. 2Cu+O2=2CuO.
04.12.2020 2.9k қаралым

1 жауап

0 дауыс

М( Сu) =64г/моль

n(Cu) m/M= 32/64=0.5моль

 0,5------81,05

      2-------X

x= 2*81.05/0.5=324.2кДж

Жауабы: 324,2 кДж

08.12.2020

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
72,997Қолданушы