0 дауыс
Егер көлемі 12 л ыдыста 128*1023 оттек молекуласы болса, ол 170 С температурада ыдысқа қандай қысым түсіреді?
15.10.2020 4.1k қаралым

1 жауап

0 дауыс
T=273+17=290 K

V=0.012 м^3

N=128*10^23

k=1.38*10^-23 Дж/К

========

p=n*k*T=(N/V)*k*T=(128*10^23 / 0.012 м^3)*1.38*10^-23 *290 K =...........(Па)
15.10.2020

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,888Жауап
153,169Пікір
73,003Қолданушы