0 дауыс
О2 оттектің 450 молінің массасы қандай?
08.10.2020 2.3k қаралым

1 жауап

0 дауыс
n=450 моль
м=32 г/моль
m-?               
m=n*м   
m=450*32=14 400 г=14,4 кг

Жауабы:14,4 кг
08.10.2020
127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
73,000Қолданушы