0 дауыс
Қатаңдығы 4кН/м серіппеде 2 кг дене жіппен байлаулы тұр. Жіпті үзген кезде дене 4м/с жылдамдықпен 2 см-ге жоғары көтеріледі. a) Потенциалдық энергиясын есептеңіз; b) Кинетикалық энергиясынесептеңіз; c) Толық энергиясын есептеңіз
20.05.2020
өңдеді 719 қаралым

1 жауап

+1 дауыс
k = 4 * 10^3 Н/м
m = 2 кг

v = 4 м/с

x = 2 см

Ep - Ek - Et  = ?

Ep = k*x^2/2 = (4*10^3)*(4*10^-4)/2 = 0,8 Дж

Ек = m*v^2/2 = 2*16/2 = 16 Дж

Ет = Ep + Ек  = 0,8 + 16 = 16,8 Дж
20.05.2020

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,888Жауап
153,169Пікір
73,003Қолданушы