0 дауыс
Доптың жерге соғылу кезіндегі кинетикалық энергиясы 32 дж g=10h/кг егер доптың жылдамдығы 8м/с болса, оның массасы қандай
18.05.2020 13.5k қаралым

1 жауап

0 дауыс

Ек = 32 Дж

g=10h/кг

v = 8 м/с

m = ?

Ek = Ep

mv^2/2 =32 

m = 64/64 = 1 кг

18.05.2020

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
73,000Қолданушы