0 дауыс
Магний сульфатының  кристалгидротынан (MgSO4×7H20) магний сульфатының 12%-тік ерітіндісінің 1килограмын алу үшін жұмсалатын судың массасын(г) анықтаңыз (алдын ала рахмет)
20.09.2019
санатын ауыстырды 8.7k қаралым

2 жауап

0 дауыс
судың үлесі 100-12=88%

100% - 1000 г

88%  - х г

х=m(H2O)=88*1000/100=880 грамм
27.09.2019
0 дауыс
1 кг =1000г

1000~→→100/

x →12%

X.=246г.

Х=1000*12:100=120
MgSo4*7H2O=MgSo4
120*246:120=246
1000-246=754
07.01.2025

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
73,000Қолданушы