0 дауыс
Ерігіштік қисығын пайдаланып 70°С-да барий нитратының қанық ерітіндісін дайындау үшін 500г суда қанша зат еріту керек екендігін есептеңдер.
11.03.2018
өңдеді 7.6k қаралым

1 жауап

0 дауыс

Дано: 
m( H_{2}O )=500г 
W( Ba(NO_{3} ) _{2} )=70%

Решение 
Всего раствора 100%,тогда 500г воды будет занимать 30%,а
Ba(NO_{3}) _{2}  70% составим пропорцию
500г - 30%
    хг - 70% 
х= \frac{500* 70}{30} ≈ 1,1167

23.05.2018

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
73,000Қолданушы