0 дауыс
Заттың шығымы 90% болса, 14 грамм кальций карбинен неше литр қалыпты жағдайда ацителен бөлінеді?
25.04.2016 1.1k қаралым

1 жауап

0 дауыс
CaC2+2H2O=Ca(OH)2+C2H2

CaC2=C2H2

Mr(CaC2)=40+12*2=64

n=14/64=0.21875

V=0.21875*22.4=4.9

V1=4.9*0.9=4.41
26.04.2016

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
73,000Қолданушы