Сұрақтар
Жауапсыз
Санаттар
Қолданушы
Сұрақ қою
Online-Чат
Кіру
Тіркелу
Мұзжарғыш кеме тəулігіне 200 г уран пайдаланады?
[жабық]
0
дауыс
Мұзжарғыш кеме тəулігіне 200 г уран пайдаланады. Уранның тығыздығы 18,7кг/м^3 болса оның көлемі қандай?
Сұрақтың жабылу себебі:
Жақсы жауап
есеп шығару
есеп
мұзжарғыш кеме
физика
мариям
сұрады
18.04.2016
Intel-i7
жабық
29.04.2023
4.2k
қаралым
Пікір қосу үшін сайтқа
кіріңіз
немесе
тіркеліңіз
1
жауап
+1
дауыс
✓ Үздік жауап
Жақсы жауап
m=200г=0,2кг(уранның массасы)
P=18,7кг/м^3(уранның тығыздығы)
V=?(уранның көлемі)
V=m/p
V=0,2/18,7=0,010695=0,0107м^3
mukhamedali13
жазды
18.04.2016
Intel-i7
үздік деді
29.04.2023
Пікір қосу үшін сайтқа
кіріңіз
немесе
тіркеліңіз
Ұқсас сұрақтар
0
дауыс
1
жауап
Мұзжарғыш кеме тəулігіне 200 грамм уран пайдаланады?
Математика
Мустафа Айкен
сұрады
22.12.2015
физика
есеп шығару
мұзжарғыш кеме
0
дауыс
2
жауап
Мұзжарғыш кеме тәулігіне 0,2 кг уран пайдаланда.Уранның тығыздығы 18,7 кг/м3 болса,оның көлемі қандай?
Физика
куралай_асылхан
сұрады
06.05.2013
тест
физика
0
дауыс
2
жауап
Сыйымдылығы 7пФ кернеуі 200 вольт конденсатор энергиясын тап?
Физика
У.Гаухар
сұрады
17.01.2014
конденсатор
энергия
есеп шығару
сыйымдылық
кернеу
физика
0
дауыс
0
жауап
298 К реакцияның: CaCO3(қ)>СаО(қ)+СО2(г) тепе-теңдік константаны табыңыз?
Мектеп
Аноним
сұрады
24.03.2022
химия кесте
есеп шығару
0
дауыс
1
жауап
88 г көмірқышқыл газының қалыпты жағдайда алатын көлемі
Мектеп
Аноним
сұрады
06.05.2021
химия
есеп шығару
химия пәні
қышқыл
0
дауыс
1
жауап
Массасы 640 г оттегі 105 Па қысымда 2 л көлемді алады.
Физика
Zhenya
сұрады
26.10.2020
физика
есеп
есеп шығару
температура
127,959
Сұрақ
322,889
Жауап
153,169
Пікір
73,006
Қолданушы