0 дауыс
Биіктігі 0,5м керосин қабаты ыдыс түбіне қандай қысым түсіреді? ( ρ=800 кг/м 3 )
Сұрақтың жабылу себебі: Жақсы жауап алынды
29.03.2016
жабық 26.1k қаралым

1 жауап

+1 дауыс
✓ Үздік жауап
Жақсы жауап
F=9.8*0.5*(800^(1/3))=45.49Н
29.03.2016
үздік деді
127,959Сұрақ
322,888Жауап
153,169Пікір
73,003Қолданушы