0 дауыс
Тығыздығы 11300кг/м3 заттан тұратын дененің көлемі 250см3. Массасын есептеп шыгар.
жауабы: ~2.8кг
(~)-жуыктаганда
23.04.2015 9.2k қаралым

1 жауап

+1 дауыс
✓ Үздік жауап
Жақсы жауап
ро = 11300 кг/м^3
v = 250 см^3 = 250 * 0,000001 = 0,00025 м^3
m = ?

m = ро*v = 11300*0,00025 = 2,825 кг = 2,8 кг
23.04.2015
Рахмееет)))
127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
72,997Қолданушы