0 дауыс
Массасы 40г мыс пен мыс(ІІ) оксидінің қоспасын сутекпен тотықсыздандырғанда 6г су түзілген. Қоспадағы әрбір құауыштың массалық үлесін тап.
21.02.2015 20.5k қаралым
Ненің массалық үлесі?
Құрауыштың массасы

2 жауап

0 дауыс
СuO*Н2=Сu*Н2О;
Х г --- 6г
80г--- 18г
х=26,7г; ал m(Сu)=40-26,7=13,3г;
w(Сu)=13,3/40=0,3325 немесе 33,25%
w(СuO)=26,7/40=66,75%
21.02.2015
0 дауыс
мыс  оксидінің  массасын  табып беріндерші
16.11.2018

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
73,000Қолданушы