0 дауыс
400г 18%-тік тұз қышқылы алюминиймен әрекеттескенде бөлінген сутектің зат мөлшерін есепте.
29.01.2015 3.0k қаралым

1 жауап

0 дауыс
✓ Үздік жауап
Жақсы жауап

6HCl +2 Al = 2AlCl3 + 3H2

mтаза(HCl)=72

µ(H2)=(72×3)/219=0,98

Ж/бы: µ(Н2)=0,98

02.02.2015
127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
72,997Қолданушы