0 дауыс
10 с уақыт ішінде  денеге 4,9 Н күш әсер еткен .Күш әрекетінің нәтижесінде жылдамдық өзгерісі 5м/с құрайтын болса ,дененің массасы қандай болатынын анықтау керек?артыңдағы жауабы 9,8 кг
28.11.2014 9.7k қаралым

1 жауап

0 дауыс
✓ Үздік жауап
Жақсы жауап
Нютонның 2заңы бойынша

 F=ma

a=jildamdik/t

a=5/10=0.5

4.9=m*0.5

m=4.9/0.5=9.8

жауабы масса тен 9,8
30.11.2014
127,959Сұрақ
322,888Жауап
153,169Пікір
73,003Қолданушы