0 дауыс
Дененің жылдамдығы 10 секундта 25м/с тан 15м/с -ке дейін азайды. Тағы 4 секундтан кейін оның жылдамдығы қандай?
20.11.2014 1.5k қаралым

1 жауап

0 дауыс
a=(V1-V0)/t=(15-25)/10=-1 (м/с²)

V2=at+V1=-1*4+15=11 м/с
29.03.2023

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
73,000Қолданушы