0 дауыс
а=5м, S=100 см2, h=15м. Т/к: А-? қандай формуланы колдану керек?
Сұрақтың жабылу себебі: Жақсы жауап
02.10.2014
жабық 794 қаралым

1 жауап

+1 дауыс
✓ Үздік жауап
Жақсы жауап
L = 5 м; S = 100 см^2 = 0,01 м^2; болат тығыздығы p=7800 кг/м^3;  h = 15 м.

  А-?

Шешуі: А = F*h = m*g*h.   m = p*V = p*L*S.  Яғни А = p*L*S*g*h= 7800*5*0,01*10*15= 58500 Дж = 58,5 кДж
16.10.2023
үздік деді
127,959Сұрақ
322,885Жауап
153,169Пікір
72,998Қолданушы