0 дауыс
Массасы 600 кг,көлемі 0,23 м3 тасты су ішінде көтеру үшін қандай күш жұмсау керек?
04.05.2014 33.9k қаралым

7 жауап

0 дауыс
аурылық күшінен архимед күшін алсаң шығады
09.05.2014
+1 дауыс
Р=mg   

Fa=ро*g*v

P=600 кг*10кг/м^3=6000Н

Fa=1000кг/м^3*10Н/кг*0,23м^3=2300Н

6000Н-2300Н=3700Н
02.03.2015
0 дауыс
Су ішінде массасы 600кг, көлемі 0,23м² тасты көтеру үшін қандай күш жұмсау керек
01.03.2017
0 дауыс
З0 н күш жұмсап тасты су ішінде ұстап тұрған болсаңдар тастың ауадағы массасы қандай болғаны?Тастың тығыздығы-2500 кг/м3
11.03.2017
0 дауыс

FA=pc×g×V

Fa=m×g

Fk=FA-Fa

FA=1000 кг/м куб×9.8Н/кг×0.23Нкуб =2254Н

Fa=600 кг×9.8н/кг=5880

Fk=5880-2254 н=3626н

23.02.2018
0 дауыс
Біздің кітапта бар негізі 0,5 Н шығуы керек
25.02.2018
0 дауыс
Бұның жауабын хуй табасың
17.02.2021
127,959Сұрақ
322,889Жауап
153,169Пікір
73,004Қолданушы