0 дауыс
Walking Dead Instinct ойынын жазгам жана и крсем минадай жазулар шыгып кетти
Запуск программы незозможен, так как на компьютер отсутствует steam_api.dIII. деп   Неге??
20.05.2013 436 қаралым

1 жауап

0 дауыс
сенде Steam деген программа жоқ оны мына сайттан жүктей аласың.

http://store.steampowered.com/about/?l=russian
20.05.2013
Рахмет ))))))
127,965Сұрақ
322,909Жауап
153,169Пікір
73,035Қолданушы