Мектеп | 26.1k қаралды
26.1k қаралды
Ағылшын тіліндегі етістіктің үш формасы керек еді!

4 жауап

Ағылшын тілінде етістіктің 4 негізгі формасы (Basic forms) бар:
1. V1 – Infinitive (инфинитив).
2. V2 – Past Indefinite (жай өткен шақ).
3. V3(PII) – Participle II (Past Participle – өткен шақтағы есімше).
4. V4(PI) – Participle I (Present Participle – осы шақтағы есімше).
рахмет. Бірақ маған сөздері керек.
http://eintproject.kz/index.php?option=com_content&view=article&id=44&Itemid=24
Present Simple(осы шақ)

Past Simple(өткен шақ)

Future simple(келер шақ)
Етістіктің жұрнағы керек еді
маған етістіктің ағылшынша ережесі керек еді
118,495 сұрақ
305,540 жауап
153,302 пікір
67,948 қолданушы