0 дауыс
Мен Far Cry 3 ойынын жазганмин ,сосин крсем минадай жазулар шыгып кетти неге ??   запуск программы невозможен так как на компьютере отсутствует ubiorbitapi_r2_loader.dll.  деген
07.05.2013 512 қаралым

1 жауап

0 дауыс
http://forum.igromania.ru/showthread.php?p=10654839
07.05.2013
127,965Сұрақ
322,909Жауап
153,169Пікір
73,035Қолданушы