0 дауыс
Шеберханадағы электр сымдарына әрқайсысының кедергісі 120 Ом-ға тең 5 шам параллель жалғанған. Осы тізбектегі кернеу 220 В болса, онда бүкіл сым бойынан өтетін токтың күшін анықтандар.
04.02.2013
санатын ауыстырды 9.0k қаралым

6 жауап

0 дауыс
✓ Үздік жауап
Жақсы жауап
Шешуи:120-ны 5-ке бол 24 шыгады,,220-ны 24-ке бол    9,16А     шығады
05.02.2013
0 дауыс
Бер:
 R=120 Oм
U=220 B

т/к    І-?            І=U/R=220/120=1.8 A      бірақ артындағылай шықпады неліктен?
04.02.2013
0 дауыс
Бес шықты 9,2.220 көбейт оны 120 бөл тең 9,2 шығады.Жақсы жауап деп шерте салш
04.02.2013
Ешқандай формула жоқ бұл жерде қалай шығарасың формула болмаса
0 дауыс
R1=44 Ом

I1=5A

I2=0,8A

Т/к: R2-?

Формула:

Ri/R2=I2/I1

Яғни,

R2=R1*I1/I2

Ш:44*5=220

220:0,8=275 Ом

Ж:R2=275 Ом
05.02.2017
0 дауыс
R1=44 Ом

I1=5A

I2=0,8A

Т/к: R2-?

Формула:

Ri/R2=I2/I1

Яғни,

R2=R1*I1/I2

Ш:44*5=220

220:0,8=275 Ом

Ж:R2=275
05.02.2017
0 дауыс
Берілгені:

R=120 Ом

U=220 B

________________

Табу керек - I=?

Шешуі:

I=U/R  I=220B/120=1.9A•5=9.2A

Жауабы: 9.2
08.02.2018

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,882Жауап
153,169Пікір
72,997Қолданушы