+5 дауыс

жоғарғы ұшы бекітілген серіппеге массасы 18 кг дене ілінген Бұл кездегі серіппенің ұзындығы 10 см Оған массасы 30 кг денені ілгенде, оның ұзындығы 12 см болды. Серппені  10 см - ден 15 см-ге дйін созу үшін сыртқы күштің атқаратын жұмысын есептеп шығыңдар Бұл кезде серпінділік күші қандай жұмыс атқарады?

...

Суреттен ортасындағы серіппеге 18 кг кірді жалғауға ұмытып кеткен секілдім

28.05.2011 12.5k қаралым

1 жауап

+2 дауыс
✓ Үздік жауап
Жақсы жауап

F=mg

A=F*S

F=F2-F1

S=S2-S1

F1=m1*g

F2=m2*g

F1=18*0.1==1.8H

F2=30*0.12=3.6H

F=3.6-1.8=1.8H

A=F*S

A=1.8*0.02=0.36Дж

F=A/S=0.36/0.05=7.2H

деп шығарып көргем, қате болуы мүмкін...

29.05.2011
Р А Х М Е Т !

Ұқсас сұрақтар

127,959Сұрақ
322,889Жауап
153,169Пікір
73,003Қолданушы