+4 дауыс
27.05.2011 1.8k қаралым

1 жауап

+1 дауыс

F=i*B*l

i-ток күші

B-магнит индукциясы

l-ұзындық=50см=0.5m

B=F/i*l

B=0.12/3*0.5=0.08Тл

27.05.2011
127,959Сұрақ
322,888Жауап
153,169Пікір
73,003Қолданушы