+1 дауыс
ҰБТ  "Проходной" 40 бал деп естіп едем\\ сол рас па?
07.06.2012 557 қаралым

2 жауап

+3 дауыс
Ал мен 50 бал екен.Сол өзгермей қалады екен деп кеше ғана естігенмін.
07.06.2012
50-60 болыпты  жақсы
+1 дауыс
50 баллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллл
07.06.2012
127,965Сұрақ
322,909Жауап
153,169Пікір
73,035Қолданушы