0 дауыс
15.2k көрілді
Математика 6 сынып бақылау жұмысы бар ма?

1 жауап

0 дауыс

6 сынып.

Бақылау жұмысы №1

Сабақтың тақырыбы: Пропорция.

Сабақтың мақсаты: Мемлекеттік стандарт талаптарына сай оқушылардың білім, білік дағдыларының сәйкестік деңгейін тексеру.

А

ІІ нұсқа

1.Қатынастарды қысқартып, оған тең қатынасты жазыңдар:

6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары; 36 : 20; 21 : 56.

2. 9; 28; 4; 63 сандарынан пропорция құрыңдар.

3. Пропорцияның белгісіз мүшесін табыңдар:

6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары; 12,5 : 15 ═ х : 6

А.7; В.5; С.12; Д.10

4. 16 кг қоспада 6,4 кг темір бар. Осындай неше килограмм қоспада 2,4 кг темір бар?

А.3,2 кг; В. 6 кг; С.7,5 кг; Д. 5 кг.

5. АВ кесіндісін С нүктесі АС және СВ кесінеділерне бөледі. АС кесіндісінің СВ кесіндісіне қатынасы 7 : 3 қатынасындай . АС кесіндісі СВ кесіндісінен 8 см ұзын. АВ кесіндісі неше сантиметр?

А. 20см; В. 14 см; С. 15,6 см; Д. 30 см.

1.Қатынастарды қысқартып, оған тең қатынасты жазыңдар:

6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары; 36 : 30; 64 : 72

2. 7; 24; 21; 8 сандарынан пропорция құрыңдар.

3. Пропорцияның белгісіз мүшесін табыңдар:

6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары; 3 : 8 ═ х : 20

А.5; В.7,5; С.9; Д.6,5

4. 9 кг қоспада 1,5 кг мыс бар. Осындай 1,8 кг қоспада қанша мыс бар?

А.0,6 кг; В. 0,8 кг; С.0,3 кг; Д. 0,9 кг.

5. АВ кесіндісін С нүктесі АС және СВ кесінеділерне бөледі. АС кесіндісінің СВ кесіндісіне қатынасы 3 : 5 қатынасындай . СВ кесіндісі АС кесіндісінен 4 см ұзын. АВ кесіндісі неше сантиметр?

А. 17 см; В. 16 см; С. 24 см; Д. 32 см.

№2

тақырыбы: Рационал сандар

Сабақтың мақсаты: Мемлекеттік стандарт талаптарына сай оқушылардың білім, білік дағдыларының сәйкестік деңгейін тексеру.

А

І нұсқа

1.Бірлік кесінді ретінде дәптердің 2 тор көзінің ұзындығын алып, координаталық түзу сызыңдар:

  • Координаталық түзуде А(-1), В(5) және С(-4) нүктелерін белгілеңдер:

  • Координаталары А, В және С нүктелерінің координаталарына қарама-қарсы сан болатын Д, Е және F нүктелерін белгілеп, оларды координаталарымен жазыңдар.

2.Егер: 1) -n= - (8+2,7); 2) -n=6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары болса, n-нің мәнін табыңдар.

3.Координаталық түзуде:

  • -5,1 және 7,3 сандарының арасындағы барлық бүтін сандарды жазыңдар;

  • -3,5 саны қандай көршілес екі бүтін сандар аралығында кескінделеді?

4.Х-ті табыңдар:

  1. 6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары2) 6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары 3) 6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары

5.Сандарды салыстырып, нәтижесін «6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары» немесе «6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары» белгісімен жазыңдар:

  1. -3 және 0; 2) -4,9 және 2,7; 3) 6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары

------------------------------------------------------------------------------

6.Есептеңдер:

  1. 6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары; 2) 6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары 3) 6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары

А

II нұсқа

1. Бірлік кесінді ретінде дәптердің 2 тор көзінің ұзындығын алып, координаталық түзу сызыңдар:

  • Координаталық түзуде А(-2), В(3) және С(-5) нүктелерін белгілеңдер:

  • Координаталары А, В және С нүктелерінің координаталарына қарама-қарсы сан болатын К, L және P нүктелерін белгілеп, оларды координаталарымен жазыңдар.

2.Егер: 1) -6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары= - (10-3,9); 2) -6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары =6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары болса, 6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары -ның мәнін табыңдар.

3.Координаталық түзуде:

  • -4,8 және 8,5 сандарының аралығындағы барлық бүтін сандарды жазыңдар;

  • -5,6 саны қандай көршілес екі бүтін сандар арасында кескінделеді?

4.Х-ті табыңдар:

  1. 6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары2) 6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары 3) 6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары

5.Сандарды салыстырып, нәтижесін «6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары» немесе «6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары» белгісімен жазыңдар:

  1. -5 және 0; 2) -8,2 және 3,1; 3) 6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары

--------------------------------------------------------------------------------------

6.Есептеңдер:

  1. 6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары; 2) 6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары 3) 6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары

6 сынып

Бақылау жұмысы №3 ( І тоқсандық )

Сабақтың тақырыбы: Қатынас. Пропорция. Рационал сандарды қосу.

Сабақтың мақсаты Оқушылардың білімін тексеру.

Сабақтың барысы 1) Ұйымдастыру кезеңі.

А

ІІ нұсқа

1.Есептеңдер:

1) 14+(-6); 2) -3,6 + (-5,7); 3) -1,2 + (-6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары)+3

2. Өрнектің мәнін табыңдар

а) 9 - а, мұндағы а= 14;

ә) -в-5,65, мұндағы в=4,35;

в) 6,32 - 8,5 - n, мұндағы n = 4.

3. х-ті табыңдар:

׀х׀-9═15; 2) 2∙׀х׀═8; 3) ׀х׀+3═5.

4. Картадағы 1 см-ге Жер бетіндегі 500 м қашықтық сәйкес келеді. Картаның масштабын табыңдар.

5. 24 кг картоптан 4,2 кг крахмал алынды. 60 кг картоптан неше килограмм крахмал алынады?

А.10,9 кг; В. 9,8 кг; С.10,5 кг; Д. 9,6 кг.

1.Есептеңдер:

1) 18+(- 9); 2) -5,2 + (-7,6); 3) -2,8 + (-6-сынып математика пәнінен бақылау жұмыстары)+4

2. Өрнектің мәнін табыңдар

а) 7 - n, мұндағы n = 5;

ә) - n - 6,37, мұндағы n = 3,63;

в) 5,84 - 7,6 - n, мұндағы n = 8.

3. х-ті табыңдар:

׀у ׀- 7 ═ 16; 2) 5∙ ׀у׀═ 35; 3) ׀у׀+6 ═ 10.

4. Картадағы 1 см-ге Жер бетіндегі 750 м қашықтық сәйкес келеді. Картаның масштабын табыңдар.

5. 40 кг картоптан 30 кг крахмал алынды. 300 кг картоптан неше килограмм крахмал алынады?

А.256 кг; В. 270 кг; С.230 кг; Д. 225 кг.


Толық ақпара: https://multiurok.ru/files/6-synyp-zhyldyk-bak-ylau-zhu-mysy.html

Ұқсас сұрақтар

...