0 дауыс
40 м биіктіктен 25м/с жылдамдықпен вертикаль төмен лақтырылды. жерге түсу мезетіндегідене жыдамдыгы кандай. Егер бастапқы жылдамдықжоғары бағытталған болса ше?
09.10.2016 7.7k қаралым

1 жауап

0 дауыс
Бастапқы жылдамдық(25м/с) төмен болғанда

t*(25+10*t)/2=40

25*t+10*t^2=80

10*t^2+25*t-80=0

D=25^2-4*10*(-80)=3825

t=-25+(3825^0.5)/(2*10)=1.842с

Бастапқы жылдамдық(25м/с) жоғары болғанда

t0=25/10=2.5с

L0=25*2.5/2=31.25м

L=31.25+40=71.25м

t=(2*71.25/10)^0.5=3.775с
10.10.2016
127,959Сұрақ
322,888Жауап
153,169Пікір
73,003Қолданушы