0 дауыс
3.8k көрілді
Телефон жоғалды деген сұрағым естеріңдеме, сол телефон табылды полиция тауып берді, соның аккаунтын удалит етіп тастаған екен, ол жерде барлық суреттер, ақпараттар сақталған болатын, соның логинін білеміз, бірақ поролін ұмытып қалыпты, сол аккаунтқа  кіру жолын айтсаңыздар, немесе поролін  анықтау жолын??????

1 жауап

+1 дауыс
 
Жақсы жауап

Құпиясөзін анықтау мүмкін емес, тек админстрация жіберген жаңа құпиясөзбен кіре аласыз. 

Мына бет арқылы құпиясөзді өшіріп тастайсыз.  Ал мына бетте аккаунтті қалпына келтірудің барлық жолдары келтірілген:

Не можете войти в свой аккаунт ни одним из известных вам способов? Перейдите на страницу сброса пароля и заполните форму восстановления аккаунта. Введите имя пользователя и символы с искаженного изображения. Затем нажмите на ссылку, расположенную в нижней части следующей страницы. После того как мы проверим, являетесь ли вы владельцем аккаунта, вы сможете приступить к заполнению формы.

Предоставьте максимально полную и точную информацию в каждом из разделов. Если вы не сделаете этого, у нас могут возникнуть подозрения в том, что к аккаунту пытается получить доступ посторонний человек.

Вам нужно будет ответить на вопросы о дате создания аккаунта, сервисах Google, которыми вы пользуетесь, а также контактах, с которыми вы чаще всего переписываетесь (если вы используете почту Gmail).

Рахмет! Қазір көремін
Айтпақшы оны қалпына келтіргенде ішіндегі ақпараттар сақталып тұра бередима?
Ия. Бәрі сол күйінде қалады.
Ия рахмет , сол күйі тұр екен
...